Multiportowa ładowarka do iPada – wymiana oryginalnej

Ładowarka do iPada

Firma Apple na dobre zadomowiła się na naszym rodzimym rynku. W swojej kolekcji posiadamy coraz więcej sprzętów tej marki, a i bardzo chętnie je kupujemy. Coraz częściej możemy spotkać się z tym, że ktoś ma iPhone’a, a nierzadko również inne sprzęty tej marki. Bardzo popularne są też Macbooki oraz iPady. Dzięki tym drugim możemy swobodnie słuchać muzyki w domu oraz w podróży, a także buszować po internecie i oglądać filmy na sporym ekranie. Ze względu na to, że ładowarki oryginalne Apple dość łatwo się psują, może warto sprawić sobie lepszą? A czym powinna cechować się porządna ładowarka do iPada? Jak taką znaleźć i czy są kompatybilne z iPhonem? Sprawdźcie!

Ładowarka do iPada

Mocny sprzęt

Wieloportowe ładowarki Green Cell o których mowa są niezwykle szybkie. W kilkadziesiąt minut możemy naładować kilka urządzeń i przygotować je do podróży. Ładowarki te sprawdzają się także wtedy, gdy w ostatniej chwili przed wyjazdem przypomnimy sobie o tym, że musimy naładować naszego iPada. Co ważne posiadają one wysoką szybkość ładowania i porty inteligentne, dopasowujące się do zapotrzebowania podłączonego sprzętu. Maksymalna moc ładowania to aż 18W dla portu QC 3.0, dzięki czemu nawet bateria bliska zeru, lub całkowicie wyczerpana, jest w stanie szybko się uzupełnić.

Ładowarka do iPada … i jeszcze kilku urządzeń

Co ciekawe, nasze ładowarki można zakupić z dwoma, trzema lub pięcioma portami USB. Jest to świetnie ułatwienie, zwłaszcza w podróży, ponieważ możemy w jednym czasie naładować kilka urządzeń. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy zabrać tyle urządzeń, ile chcemy, bez konieczności rezygnacji z którejś opcji. W dzisiejszych czasach bardzo popularne są ładowarki przynajmniej z dwoma portami USB, przez co nie musimy brać odrębnych ładowarek do poszczególnych urządzeń. Nasza ładowarka do iPada sprawi, że doładujesz swoje urządzenie sobie, ale także swoim dzieciom i to wszystko za pomocą jednej stacji!

Ładowarka do iPada

Ciekawy design

Ładowarki Green Cell są niezwykle eleganckie, posiadają czarne wykończenie, dzięki czemu idealnie współgrają z nowoczesnymi wnętrzami. Posiadają bardzo solidną i trwałą obudowę, która nie rysuje się ani nie niszczy, dlatego nadaje się w stu procentach do podróży. Ładowarka ma gwarancję producenta na 12 miesięcy, dlatego w razie potrzeby można ją wymienić na nową lub szybko naprawić!

Jeżeli zaciekawił Cię nasz artykuł, sprawdź także ten o ładowarkach samochodowych do iPhone’a. Marka Green Cell oferuje rozwiązania także w tym aspekcie, dzięki czemu nigdy nie będziesz się już martwić o stopień naładowania Twojego urządzenia podczas podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *